User mailman register (7.x-3.0-alpha1) - en to da translation catalogue (41 entries)

en: Approve
da: Godkend

en: Delete
da: Slet

en: Actions
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Unsubscribe
da: Opsig abonnement

en: Description
da: Beskrivelse

en: more
da: mere

en: Access control
da: Adgangsbegrænsning

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: updated
da: opdateret

en: created
da: oprettet

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Subscription settings
da: Abonnementsindstillinger

en: Subscriptions
da: Abonnementer

en: Email
da: E-mail

en: Page
da: Side

en: Hourly threshold
da: Kontakter pr. time

en: Published
da: Udgivet

en: Visible in user registration form
da: Synlig i brugerregistreringsformularen.

en: Desc
da: Faldende

en: Users
da: Brugere

en: Profile
da: Profil

en: Defaults
da: Standarder

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Lists
da: Lister

en: Moderate
da: Moderér

en: Moderated
da: Godkendt

en: User name
da: Brugernavn

en: Apply
da: Udfør

en: Activate
da: Aktivér

en: No link
da: Intet link

en: Link this field
da: Link feltet

en: With a mailto:
da: Med en mailto:

en: Asc
da: Stigende
