User mailman register (7.x-3.0-alpha1) - en to el translation catalogue (34 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Approve
el: Έγκριση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Unsubscribe
el: Διαγραφή συνδρομής

en: Description
el: Περιγραφή

en: more
el: περισσότερα

en: Access control
el: Έλεγχος πρόσβασης

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: updated
el: ενημερώθηκε

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Subscriptions
el: Συνδρομές

en: Page
el: Σελίδα

en: Hourly threshold
el: Όριο μηνυμάτων ανά ώρα

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Desc
el: Φθί

en: Users
el: Χρήστες

en: Profile
el: Προφίλ

en: Defaults
el: Προεπιλεγμένα

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Lists
el: Λίστες

en: User name
el: Όνομα χρήστη

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: No link
el: Χωρίς σύνδεσμο

en: Admin URL
el: URL διαχείρισης

en: Asc
el: Αύξ
