User mailman register (7.x-3.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (39 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Approve
fi: Hyväksy

en: Delete
fi: Poista

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Unsubscribe
fi: Peru tilaus

en: Description
fi: Kuvaus

en: more
fi: lisää

en: Access control
fi: Pääsynhallinta

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: updated
fi: päivitetty

en: created
fi: luotu

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Subscription settings
fi: Tilauksen asetukset

en: Subscriptions
fi: Tilaukset

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Page
fi: Sivu

en: Hourly threshold
fi: Tuntikohtainen rajoitus

en: Published
fi: Julkaistu

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Profile
fi: Profiili

en: Defaults
fi: Oletusasetukset

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Lists
fi: Listat

en: Moderate
fi: Moderoi

en: Moderated
fi: Moderoitu

en: User name
fi: Käyttäjän nimi

en: Apply
fi: Käytä

en: Activate
fi: Aktivoi tilaus

en: No link
fi: Ei linkkiä

en: Link this field
fi: Linkitä kenttä

en: With a mailto:
fi: Mailto'lla:
