User mailman register (7.x-3.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (36 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Approve
gl: Aprobar

en: Delete
gl: Borrar

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Unsubscribe
gl: Darse de baixa

en: Description
gl: Descrición

en: more
gl: máis

en: Access control
gl: Control de acceso

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: updated
gl: actualizado

en: created
gl: creado

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Subscriptions
gl: Subscripcións

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Page
gl: Páxina

en: Hourly threshold
gl: Limiar por hora

en: Published
gl: Publicado

en: Users
gl: Usuarios

en: Profile
gl: Perfil

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Moderated
gl: Moderado

en: User name
gl: Nome de usuario

en: Apply
gl: Aplicar

en: Activate
gl: Activar

en: No link
gl: Sen ligazón

en: Link this field
gl: Ligar este campo

en: Admin URL
gl: URL de admin.
