User mailman register (7.x-3.0-alpha1) - en to he translation catalogue (39 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Approve
he: אשר

en: Delete
he: מחיקה

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Unsubscribe
he: בטל רישום

en: Description
he: תיאור

en: more
he: עוד

en: Access control
he: בקרת גישה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: updated
he: עודכן

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Subscription settings
he: הגדרות מנוי

en: Subscriptions
he: מנויים

en: Email
he: דוא"ל

en: Page
he: דף

en: Hourly threshold
he: סף הודעות מותרות בשעה

en: Published
he: מפורסם

en: Desc
he: יורד

en: Users
he: חברי האתר

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Lists
he: רשימות

en: Moderated
he: מונחה

en: User name
he: שם משתמש

en: Apply
he: החל

en: Activate
he: הפעל

en: No link
he: אין קישור

en: Link this field
he: קשר את השדה הזה

en: With a mailto:
he: עם 'שלח אל':

en: Asc
he: סדר עולה
