User mailman register (7.x-3.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (28 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Approve
kn: ಅಂಗೀಕರಿಸು

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Unsubscribe
kn: ಚಂದಾದಾರತ್ವವನ್ನು ರದ್ದು ಮಾಡು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Profile
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್‌

en: Defaults
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟುಗಳು

en: User name
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Activate
kn: ಸಕ್ರಿಯಗೊಳಿಸು

en: List description
kn: ಪಟ್ಟಿ ವಿವರಣೆ
