User mailman register (7.x-3.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (23 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Approve
ku: پەسەندکردن

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Unsubscribe
ku: سڕینەوەی بەشداری

en: Description
ku: دەربارە

en: more
ku: زیاتر

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: updated
ku: نوێکرایەوە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Email
ku: ئیمێل

en: Page
ku: پەڕە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی
