User mailman register (7.x-3.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (23 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Approve
mr: स्वीकार

en: Delete
mr: मिटवा

en: Actions
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: more
mr: आणखी

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: updated
mr: अद्ययावत झाले

en: created
mr: तयार झाले

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: ID
mr: आय डी

en: Email
mr: ईमेल

en: Page
mr: पान

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
