User mailman register (7.x-3.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (45 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Approve
ru: Утвердить

en: Delete
ru: Удалить

en: Actions
ru: Действия

en: Cancel
ru: Отмена

en: Unsubscribe
ru: Отписаться

en: Description
ru: Описание

en: more
ru: ещё

en: Access control
ru: Контроль доступа

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: updated
ru: обновлено

en: created
ru: создано

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Subscription settings
ru: Настройки подписки

en: Subscriptions
ru: Подписки

en: Page
ru: Страница

en: Hourly threshold
ru: Ограничение по времени

en: Published
ru: Опубликовано

en: Desc
ru: По убыванию

en: Users
ru: Пользователи

en: Profile
ru: Профиль

en: Defaults
ru: По умолчанию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Lists
ru: Списки

en: Moderate
ru: Модерировать

en: Moderated
ru: Прошло проверку

en: User name
ru: Имя пользователя

en: Apply
ru: Применить

en: Profile module
ru: Модуль Profile

en: List ID
ru: Номер списка

en: Activate
ru: Активировать

en: Mailing list name
ru: Название списка рассылки

en: No link
ru: Ссылки нет

en: User notify
ru: Уведомление пользователя

en: Link this field
ru: Сделать это поле ссылкой

en: With a mailto:
ru: С mailto:

en: Admin URL
ru: Административный URL

en: Asc
ru: По возрастанию
