User mailman register (7.x-3.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (25 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Approve
sl: Odobri

en: Delete
sl: Izbriši

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Unsubscribe
sl: Odjavi me

en: Description
sl: Opis

en: more
sl: več

en: Access control
sl: Nadzor dostopa

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: updated
sl: posodobljeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Subscriptions
sl: Naročniki

en: Page
sl: Stran

en: Hourly threshold
sl: Urna omejitev

en: Published
sl: Objavljeno

en: Users
sl: Uporabniki

en: Profile
sl: Profil
