User mailman register (7.x-3.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (22 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: more
sq: tjetër

en: Access control
sq: Kontrolli i hyrjes

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: updated
sq: u përditësua

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Page
sq: Faqe

en: Hourly threshold
sq: Kufiri orar

en: Published
sq: Publikuar

en: Users
sq: Përdorues

en: Profile
sq: Profili
