User mailman register (7.x-3.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (31 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Approve
ta: ஊர்ஜிதம் செய்

en: Delete
ta: அழி

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Unsubscribe
ta: சந்தா விலக்க

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: more
ta: மேலும்

en: Access control
ta: அணுகல் கட்டுப்பாடு

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: created
ta: உருவாக்கப்பட்ட

en: Edit
ta: மாற்று

en: Reset
ta: மீளமை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Users
ta: பயனாளர்கள்

en: Profile
ta: சுயவிபரம்

en: Defaults
ta: இயல்புநிலைகள்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Lists
ta: பட்டியல்கள்

en: User name
ta: பயனர் பெயர்

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: No link
ta: இணைப்பில்லை
