User mailman register (7.x-3.0) - en to bs translation catalogue (25 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: more
bs: još

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Subscriptions
bs: Pretplate

en: Page
bs: Strana

en: Published
bs: Objavljeno

en: Users
bs: Korisnici

en: Profile
bs: Profil

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Moderated
bs: Moderirano

en: User name
bs: Korisničko ime

en: Apply
bs: Primjeni

en: No link
bs: bez linka

en: Link this field
bs: Linkaj ovo polje

en: With a mailto:
bs: Sa mailto:
