User mailman register (7.x-3.0) - en to eo translation catalogue (28 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: more
eo: pli

en: Access control
eo: Regu permesojn

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: updated
eo: ĝisdatigita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: ID
eo: Identigilo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Page
eo: Paĝo

en: Hourly threshold
eo: Hora sojlo

en: Published
eo: Publikigita

en: Desc
eo: malkreske

en: Users
eo: Uzantoj

en: Profile
eo: Profilo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Asc
eo: kreske
