User mailman register (7.x-3.0) - en to et translation catalogue (39 entries)

en: Status
et: Olek

en: Approve
et: Kiida heaks

en: Delete
et: Kustuta

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Unsubscribe
et: Tühista tellimus

en: Description
et: Kirjeldus

en: more
et: veel

en: Access control
et: Ligipääsu kontroll

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: updated
et: uuendatud

en: created
et: loodud

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Subscriptions
et: Tellimused

en: Email
et: E-kiri

en: Page
et: Lehekülg

en: Hourly threshold
et: Tunnine lävi

en: Published
et: Avaldatud

en: Desc
et: Kahanev

en: Users
et: Kasutajad

en: Profile
et: Profiil

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Lists
et: Nimekirjad

en: Moderate
et: Modereeri

en: Moderated
et: Modereeritud

en: User name
et: Kasutajanimi

en: Apply
et: Rakenda

en: Activate
et: Aktiveeri

en: Web address
et: Veebiaadress

en: No link
et: Link puudub

en: Asc
et: Kasvav
