User mailman register (7.x-3.0) - en to mn translation catalogue (25 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Approve
mn: Зөвшөөрөх

en: Delete
mn: Устгах

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Unsubscribe
mn: Бүртгэлээс хасуулах

en: Description
mn: Тайлбар

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Access control
mn: Хандах удирдлага

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: updated
mn: шинэчлэгдсэн

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Subscriptions
mn: Бүртгэлүүд

en: Email
mn: Имэйл

en: Page
mn: Хуудас

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо
