User mailman register (7.x-3.0) - en to pl translation catalogue (41 entries)

en: Approve
pl: Zatwierdź

en: Delete
pl: Usuń

en: Actions
pl: Akcje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Unsubscribe
pl: Wypisz się

en: Description
pl: Opis

en: more
pl: więcej

en: Access control
pl: Kontrola dostępu

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: updated
pl: zaktualizowany

en: created
pl: utworzono

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Subscription settings
pl: Ustawienia powiadomień

en: Subscriptions
pl: Subskrypcje

en: Page
pl: Strona

en: Hourly threshold
pl: Wiadomości na godzinę

en: Published
pl: Opublikowane

en: Visible in user registration form
pl: Widoczne na formularzu rejestracyjnym

en: Desc
pl: Malejąco

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Profile
pl: Profil

en: Defaults
pl: Domyślne

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Lists
pl: Listy

en: Moderate
pl: Moderowanie

en: Moderated
pl: Moderowane

en: User name
pl: Nazwa użytkownika

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Activate
pl: Aktywuj

en: No link
pl: Bez odnośnika

en: Link this field
pl: Podlinkuj to pole

en: With a mailto:
pl: Z "wyślij do:" (mailto:)

en: Admin URL
pl: URL administracyjny

en: Asc
pl: Rosnąco
