User mailman register (7.x-3.0) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre
