User mailman register (7.x-3.0) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Approve
th: อนุมัติ

en: Delete
th: ลบ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Unsubscribe
th: ยกเลิกการเป็นสมาชิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: updated
th: ถูกปรับปรุง

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: ID
th: ไอดี

en: Email
th: อีเมล

en: Profile
th: ประวัติผู้ใช้

en: Lists
th: รายการ
