User mailman register (7.x-3.1) - en to be translation catalogue (31 entries)

en: Status
be: Статус

en: Approve
be: Дазволіць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Unsubscribe
be: Адпісацца

en: Description
be: Апісанне

en: more
be: болей

en: Access control
be: Кантроль доступа.

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: updated
be: абноўлена

en: created
be: створана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Page
be: Старонка

en: Hourly threshold
be: Гадзінавы парог

en: Published
be: Апублікавана

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Profile
be: Профіль

en: Defaults
be: Прадвызначаныя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: No link
be: Няма спасылкі
