User mailman register (7.x-3.1) - en to ca translation catalogue (39 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Approve
ca: Aprova

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Unsubscribe
ca: Cancel·la la subscripció

en: Description
ca: Descripció

en: more
ca: més

en: Access control
ca: Control d'accés

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: updated
ca: actualitzat

en: created
ca: creat

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Subscription settings
ca: Paràmetres de subscripció

en: Subscriptions
ca: Subscripcions

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Page
ca: Pàgina

en: Hourly threshold
ca: Llindar per hores

en: Published
ca: Publicat

en: Users
ca: Usuaris

en: Profile
ca: Perfil

en: Defaults
ca: Per defecte

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Lists
ca: Llistes

en: Moderate
ca: Modera

en: Moderated
ca: Moderat

en: "%reqaddress" is not a valid email address
ca: "%reqaddress" no és una adreça de correu electrònic vàlida.

en: User name
ca: Nom d'usuari

en: Apply
ca: Aplica

en: Activate
ca: Activat

en: No link
ca: Sense enllaç

en: Link this field
ca: Enllaça aquest camp

en: With a mailto:
ca: Amb un mailto:
