User mailman register (7.x-3.1) - en to cs translation catalogue (36 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Approve
cs: Schválit

en: Delete
cs: Smazat

en: Actions
cs: Akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Unsubscribe
cs: Odhlásit

en: Description
cs: Popis

en: more
cs: více

en: Access control
cs: Kontrola přístupu

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: updated
cs: aktualizováno

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Subscriptions
cs: Přihlášení

en: Email
cs: E-mail

en: Page
cs: Stránka

en: Hourly threshold
cs: Hodinový limit

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Desc
cs: Sestupně

en: Users
cs: Uživatelé

en: Profile
cs: Profil

en: Defaults
cs: Výchozí hodnoty

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Lists
cs: Seznamy

en: Moderated
cs: Moderováno

en: "%reqaddress" is not a valid email address
cs: "%reqaddress" není platná e-mailová adresa

en: User name
cs: Uživatelské jméno

en: Apply
cs: Použít

en: Activate
cs: Aktivovat

en: No link
cs: Žádný odkaz

en: Asc
cs: Vzestupně
