User mailman register (7.x-3.1) - en to fil translation catalogue (19 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Approve
fil: Aprubahan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: more
fil: marami pa

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Page
fil: Pahina

en: Published
fil: Inilathala

en: Users
fil: Mga tagagamit
