User mailman register (7.x-3.1) - en to id translation catalogue (31 entries)

en: Approve
id: Setujui

en: Delete
id: Hapus

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Cancel
id: Batal

en: Unsubscribe
id: Berhenti berlangganan

en: Description
id: Deskripsi

en: more
id: selengkapnya

en: Access control
id: Kendali akses

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: updated
id: diperbarui

en: Edit
id: Sunting

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Page
id: Halaman

en: Hourly threshold
id: Ambang pengiriman dalam satu jam

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Users
id: Pengguna

en: Profile
id: Profil

en: Defaults
id: Bawaan

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Lists
id: Daftar

en: Moderate
id: Moderasi

en: User name
id: Nama pengguna

en: Apply
id: Terapkan

en: Activate
id: Aktifkan

en: No link
id: TIdak ada tautan.

en: Asc
id: Urutan turun
