User mailman register (7.x-3.1) - en to is translation catalogue (31 entries)

en: Status
is: Staða

en: Approve
is: Samþykkja

en: Delete
is: Eyða

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Unsubscribe
is: Hætta áskrift

en: Description
is: Lýsing

en: more
is: meira

en: Access control
is: Aðgangsstýring

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: updated
is: uppfært

en: created
is: stofnað

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: ID
is: Kenni

en: Subscriptions
is: Áskriftir

en: Email
is: Netfang

en: Page
is: Síða

en: Hourly threshold
is: Þröskuldur á klukkustund

en: Published
is: Birt

en: Users
is: Notendur

en: Defaults
is: Sjálfgildi

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: No link
is: Enginn tengill
