User mailman register (7.x-3.1) - en to nn translation catalogue (22 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: more
nn: meir

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: updated
nn: oppdatert

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Page
nn: Nettside

en: Hourly threshold
nn: Terskel per time

en: Published
nn: Publisert

en: Users
nn: Brukarar

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Moderated
nn: Moderert

en: Apply
nn: Bruk
