User mailman register (7.x-3.1) - en to ps translation catalogue (23 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Approve
ps: منل

en: Delete
ps: ړنګول

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: more
ps: نور

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Page
ps: پاڼه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Users
ps: غړي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Lists
ps: لړونه

en: User name
ps: کارن نوم

en: Apply
ps: تطبيقول
