User mailman register (7.x-3.1) - en to sk translation catalogue (38 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Approve
sk: Schváliť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Unsubscribe
sk: Odhlásiť

en: Description
sk: Popis

en: more
sk: viac

en: Access control
sk: Kontrola prístupu

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: updated
sk: aktualizované

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Subscriptions
sk: Odoberania

en: Email
sk: E-mail

en: Page
sk: Strana

en: Hourly threshold
sk: Hodinový limit

en: Published
sk: Zverejnené

en: Desc
sk: Zostupne

en: Users
sk: Používatelia

en: Profile
sk: Profil

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Moderate
sk: Moderovať

en: Moderated
sk: Moderované

en: User name
sk: Meno používateľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Profile module
sk: Modul Profile

en: Activate
sk: Aktivovať

en: No link
sk: Žiadny odkaz

en: Link this field
sk: Spojiť toto pole

en: With a mailto:
sk: S mailto:

en: Asc
sk: Vzostupne
