User mailman register (7.x-3.2) - en to af translation catalogue (24 entries)

en: Approve
af: Keur goed

en: Delete
af: Vee uit

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Unsubscribe
af: Beëindig intekenaarskap

en: Description
af: Beskrywing

en: more
af: meer

en: Access control
af: Toegangsbeheer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: updated
af: opgedateer

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Page
af: Bladsy

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Users
af: Gebruikers

en: Profile
af: Profiel

en: Moderate
af: Modereer.

en: Apply
af: Pas toe
