User mailman register (7.x-3.2) - en to az translation catalogue (28 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Approve
az: Təsdiq edin

en: Delete
az: Sil

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: more
az: daha çox

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: updated
az: yeniləndi

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: ID
az: İD

en: Page
az: Səhifə

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Desc
az: azaldın

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Defaults
az: Defoltlar

en: Sort by
az: Sırala

en: User name
az: İstifadəçi adı

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Activate
az: Aktivləşdirin

en: No link
az: Link yoxdur
