User mailman register (7.x-3.2) - en to eu translation catalogue (36 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Approve
eu: Onartu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Unsubscribe
eu: Harpidetza kendu

en: Description
eu: Azalpena

en: more
eu: gehiago

en: Access control
eu: Sarbide kontrola

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: updated
eu: eguneratua

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: ID
eu: IDa

en: Subscription settings
eu: Harpidetza ezarpenak

en: Subscriptions
eu: Harpidetzak

en: Email
eu: Eposta

en: Page
eu: Orria

en: Published
eu: Argitaratua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Profile
eu: Profila

en: Defaults
eu: Lehenetsia

en: Lists
eu: Zerrendak

en: Moderate
eu: Moderatu

en: User name
eu: Erabiltzaile izena

en: Apply
eu: Ezarri

en: Activate
eu: Aktibatu

en: No link
eu: Loturarik ez

en: Asc
eu: Goraka
