User mailman register (7.x-3.2) - en to fa translation catalogue (41 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Approve
fa: موافقت

en: Delete
fa: حذف

en: Actions
fa: عملکردها

en: Cancel
fa: لغو

en: Unsubscribe
fa: لغو اشتراک

en: Description
fa: شرح

en: more
fa: بیشتر

en: Access control
fa: کنترل دسترسی

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: updated
fa: به‌روز شد

en: created
fa: ایجاد شده

en: Edit
fa: ویرایش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: ID
fa: شناسه

en: Subscription settings
fa: تنظیمات اشتراک

en: Subscriptions
fa: اشتراک ها

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Page
fa: صفحه

en: Hourly threshold
fa: آستانه زمانی

en: Published
fa: منتشر شده

en: Desc
fa: نزولی

en: Users
fa: کاربران

en: Profile
fa: نمایه

en: Defaults
fa: پیش‌فرض‌ها

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Lists
fa: فهرست‌ها

en: Moderate
fa: مدیریت

en: Moderated
fa: تحت نظارت

en: User name
fa: نام کاربری

en: Apply
fa: تایید

en: Activate
fa: فعال‌سازی

en: No link
fa: بدون پیوند

en: Link this field
fa: پیوند نمودن این فیلد

en: Asc
fa: صعودی
