User mailman register (7.x-3.2) - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: Approve
ga: Aontaigh le

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: more
ga: Tuilleadh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
