User mailman register (7.x-3.2) - en to gu translation catalogue (26 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Approve
gu: મંજૂરી આપો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: more
gu: વધુ

en: Access control
gu: વપરાશ નિયંત્રણ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: updated
gu: અદ્યતિત

en: created
gu: રચાયું

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Lists
gu: યાદીઓ

en: User name
gu: વપરાશકર્તાનુ નામ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: No link
gu: કડી નથી
