User mailman register (7.x-3.2) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Approve
jv: Sarujuk

en: Delete
jv: Busak

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: more
jv: pepaké

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: updated
jv: wis diupdate

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Page
jv: Kācā

en: Published
jv: Dipacak

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Users
jv: Panganggo

en: Profile
jv: Profil

en: Asc
jv: Urut Maju
