User mailman register (7.x-3.2) - en to ka translation catalogue (23 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Approve
ka: დადასტურება

en: Delete
ka: წაშლა

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: more
ka: მეტი

en: Access control
ka: წვდომის კონტროლი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: updated
ka: განახლებულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Page
ka: გვერდი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Desc
ka: აღწერა

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Profile
ka: პროფილი

en: User name
ka: მომხმარებლის სახელი
