User mailman register (7.x-3.2) - en to lt translation catalogue (35 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Approve
lt: Patvirtinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Unsubscribe
lt: Atsisakyti

en: Description
lt: Aprašymas

en: more
lt: daugiau

en: Access control
lt: Prieigos kontrolė

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: updated
lt: atnaujinta

en: created
lt: sukurta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Subscription settings
lt: Prenumeratos nustatymai

en: Subscriptions
lt: Prenumeratoriai

en: Email
lt: El. paštas

en: Page
lt: Puslapis

en: Hourly threshold
lt: Valandinis slenkstis

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Users
lt: Nariai

en: Profile
lt: Profilis

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Moderated
lt: Moderuojam

en: User name
lt: Nario vardas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: List ID
lt: Sąrašo ID

en: Activate
lt: Aktyvuoti
