User mailman register (7.x-3.2) - en to ne translation catalogue (22 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Approve
ne: स्वीकार गर्नुहोस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: more
ne: धेरै

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: updated
ne: अपडेटेड

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण
