User mailman register (7.x-3.2) - en to oc translation catalogue (32 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Approve
oc: Aprovar

en: Delete
oc: Suprimir

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: more
oc: mai

en: Access control
oc: Contraròtle d'accès

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: updated
oc: mes a jorn

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Page
oc: Pagina

en: Hourly threshold
oc: Sulhet orari

en: Published
oc: Publicat

en: Users
oc: Utilizaires

en: Profile
oc: Perfil

en: Defaults
oc: Paramètres per defaut

en: Sort by
oc: Triar per

en: Moderate
oc: Moderar

en: Apply
oc: Aplicar

en: No link
oc: Aucun ligam

en: Link this field
oc: Ligar aqueste camp

en: With a mailto:
oc: Amb un mailto:
