User mailman register (7.x-3.2) - en to ro translation catalogue (38 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Approve
ro: Aprobă

en: Delete
ro: Șterge

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Unsubscribe
ro: Dezabonare

en: Description
ro: Descriere

en: more
ro: mai multe

en: Access control
ro: Control acces

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: updated
ro: actualizat

en: created
ro: creat

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Subscriptions
ro: Abonări

en: Email
ro: email

en: Page
ro: Pagina

en: Hourly threshold
ro: Prag orar

en: Published
ro: Publicat

en: Desc
ro: Descendent

en: Users
ro: Utilizatori

en: Profile
ro: Profil

en: Defaults
ro: Implicite

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Lists
ro: Liste

en: Moderate
ro: Moderează

en: Moderated
ro: Moderat

en: User name
ro: Nume utilizator

en: Apply
ro: Aplică

en: No link
ro: Niciun link

en: Link this field
ro: Legați acest câmp

en: Asc
ro: Ascendent
