User mailman register (7.x-3.2) - en to uk translation catalogue (60 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Approve
uk: Схвалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Actions
uk: Дії

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Unsubscribe
uk: Відписатися

en: Description
uk: Опис

en: more
uk: ще

en: Access control
uk: Контроль доступу

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: updated
uk: оновлено

en: created
uk: створений

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Subscription settings
uk: Налаштування підписки.

en: Subscriptions
uk: Підписки

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Page
uk: Сторінка

en: Hourly threshold
uk: Обмеження в годину

en: Published
uk: Опубліковано

en: Desc
uk: Спад

en: Users
uk: Користувачі

en: Profile
uk: Профіль

en: Defaults
uk: Умовчання

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Lists
uk: Списки

en: Moderate
uk: Модерувати

en: Moderated
uk: Ухвалено

en: Mailing Lists
uk: Списки розсилок

en: Subscribe for digest (receive emails in a bundle)
uk: Підписатись на дайджест (отримувати листи рідше і по декілька одразу)

en: No mail (temporarily disable delivery)
uk: Без листів (тимчасово вимкнути доставку)

en: User name
uk: Ім’я користувача

en: Apply
uk: Застосувати

en: Profile module
uk: Модуль Profile

en: List ID
uk: Номер списку

en: Activate
uk: Задіяти

en: Unsubscribed
uk: Відписано

en: Web address
uk: Веб-адреса

en: No link
uk: Без посилання

en: Join a mailing list to receive or participate in its discussions via email.
uk: Приєднайтесь до поштової розсилки, щоб отримувати її або брати участь в дискусіях розсилки за допомогою електронної пошти.

en: Subscribe for all mail (normal delivery)
uk: Підписатись на всі повідомлення (звичайна доставка)

en: User invite
uk: Запрошення користувача

en: User notify
uk: Сповіщення користувача

en: List admins notify
uk: Повідомлення адміністраторам розсилки

en: Allow unsub
uk: Дозволити відписуватись

en: Allow temp disable
uk: Дозволити тимчасово вимикати

en: Allow digest
uk: Дозволити дайджест

en: List description
uk: Опис списку

en: Mailing List name
uk: Назва розсилки

en: Subscription status.
uk: Стан підписки.

en: Link this field
uk: Зробити це поле посиланням

en: With a mailto:
uk: З mailto:

en: Admin URL
uk: URL адміністратора

en: Asc
uk: Зрост
