User mailman register (7.x-3.3) - en to bo translation catalogue (33 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Approve
bo: ཆོག་མཆན་སྤྲོད་པ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Access control
bo: བེད་སྤྱོད་ཚོད་འཛིན

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་པ།

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Defaults
bo: སྔར་ཡོད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: User name
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: No link
bo: སྦྲེལ་ཐག་མེད

en: Link this field
bo: གནས་ཁོངས་འདི་སྦྲེལ་བ

en: With a mailto:
bo: འབྱོན་མཁན་ཞིག་སྦྱོར་བ

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
