User mailman register (7.x-3.3) - en to kk translation catalogue (21 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Approve
kk: Қабылдау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: updated
kk: жанартылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Page
kk: Бет

en: Hourly threshold
kk: Сагаттык шектеу

en: Published
kk: Жарияланған

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Profile
kk: Профиль
