User mailman register (7.x-3.3) - en to te translation catalogue (22 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Approve
te: ఆమోదించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Actions
te: చర్యలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: more
te: మరిన్ని

en: Access control
te: అనుమతి నియంత్రణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: updated
te: తాజాకరించబడినది

en: created
te: సృష్టించబడినది

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Page
te: పేజీ

en: Users
te: వాడుకరులు

en: Apply
te: ఆపాదించు
