User mailman register (7.x-3.3) - en to ar translation catalogue (36 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Approve
ar: الموافقة

en: Delete
ar: حذف

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Unsubscribe
ar: الغ الاشتراك

en: Description
ar: الوصف

en: more
ar: المزيد

en: Access control
ar: صلاحيات الوصول

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: updated
ar: التحديث

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: ID
ar: المعرف ID

en: Subscriptions
ar: الاشتراكات

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Page
ar: الصفحة

en: Hourly threshold
ar: الحد الأقصى في الساعة

en: Published
ar: منشور

en: Desc
ar: تنازلي

en: Users
ar: المستخدمين

en: Profile
ar: ملفات المستخدمين

en: Defaults
ar: الوضعيات الافتراضية

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Lists
ar: قوائم

en: Moderate
ar: مراقبة

en: User name
ar: اسم المستخدم

en: Apply
ar: تطبيق

en: Activate
ar: تفعيل

en: Asc
ar: تصاعدي
