User mailman register (7.x-3.3) - en to ast translation catalogue (24 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Approve
ast: Aprobar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: more
ast: más

en: Access control
ast: Control d'accesu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: updated
ast: anováu

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Page
ast: Páxina

en: Hourly threshold
ast: Umbral automáticu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Users
ast: Usuarios

en: Profile
ast: Perfil
