User mailman register (7.x-3.3) - en to bg translation catalogue (27 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Approve
bg: Одобри

en: Delete
bg: Изтриване

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Unsubscribe
bg: Прекрати абонамента

en: Description
bg: Описание

en: more
bg: още

en: Access control
bg: Контрол на достъпа

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: updated
bg: Актуализирано

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Subscriptions
bg: Абонаменти

en: Email
bg: Е-поща

en: Page
bg: Страница

en: Hourly threshold
bg: Часови праг

en: Published
bg: Публикувано

en: Users
bg: Потребители

en: Profile
bg: Профил

en: Apply
bg: Търси
