User mailman register (7.x-3.3) - en to hr translation catalogue (31 entries)

en: Approve
hr: Odobri

en: Delete
hr: Ukloni

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: more
hr: više

en: Access control
hr: Kontrola pristupa

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: updated
hr: osvježeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Email
hr: E-pošta

en: Page
hr: Stranica

en: Hourly threshold
hr: Vremenski prag

en: Published
hr: Objavljeno

en: Desc
hr: Silazno

en: Users
hr: Korisnici

en: Profile
hr: Profil

en: Defaults
hr: Zadane vrijednosti

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Lists
hr: Liste

en: Moderated
hr: Moderirano

en: Apply
hr: Primjeni

en: No link
hr: Nema poveznice.

en: Asc
hr: Uzlazno
