User mailman register (7.x-3.3) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Description
ht: Deskripsyon

en: more
ht: plis

en: Enabled
ht: Aktif

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Asc
ht: Mont
