User mailman register (7.x-3.1) - en to lv translation catalogue (37 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Approve
lv: Apstiprināt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Unsubscribe
lv: Atrakstīties

en: Description
lv: Apraksts

en: more
lv: vairāk

en: Access control
lv: Piekļuves kontrole

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: updated
lv: labots

en: created
lv: izveidots

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Subscription settings
lv: Parakstīšanās iestatījumi

en: Subscriptions
lv: Parakstīšanās

en: Email
lv: E-pasts

en: Page
lv: Lapa

en: Hourly threshold
lv: Stundas limits

en: Published
lv: Publicēts

en: Desc
lv: Dilst.

en: Users
lv: Lietotāji

en: Profile
lv: Profils

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Moderated
lv: Ierobežots

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Activate
lv: Aktivizēt

en: No link
lv: Nav saites

en: Link this field
lv: Sasaistīt šo lauku
